SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN

Eğitimlerimiz

RE/MAX POWER START / Gayrimenkul Danışmanı İlk Eğitimi (6 Gün)

RE/MAX Power Start müşteriye sunulan hizmeti maksimum seviyeye ulaştıracak satış sürecinin tüm detayları ile işlendiği, gayrimenkul sektöründe profesyonelliğe giden yolda atılacak en sağlam temellerin oluşturulduğu bir eğitimdir.

EĞİTİM DETAYI
GAYRİMENKUL BAŞARINIZI GELİŞTİRMEK (DRES) (4 Gün)

Dünyaca ünlü duayen eğitmen Angelo Fredera ile kişisel çalışmayı artırarak nasıl başarılı olunabileceğini gösteren bir eğitimdir.

EĞİTİM DETAYI
MÜZAKERE VE SATIŞ KAPAMA STRAJTEJİLERİ (NCS) (2 Gün)

NCS Eğitimi 2 gün süren ve sadece gayrimenkul tekliflerini ve satış kapamayı konu alan bir eğitimdir örneklerle ve canlandırmalarla pekiştirilen NCS eğitimi gayrimenkul profesyonelleri için hazırlanmıştır.

EĞİTİM DETAYI
POWER CAMP – OFİS İÇİ BROKER EĞİTİMİ (8 Hafta)

Mentorunuz olan Brokerınız tarafından ofise yeni başlayan danışmanlara verilen interaktif ve videolarla desteklenen bir eğitim programıdır.

EĞİTİM DETAYI
SALES POWER – OFİS İÇİ BROKER EĞİTİMİ (14 Hafta)

Sales Power tüm dünyada RE/MAX’liler için hazırlanmış özel bir programdır. Sales Power programına broker katılır ve sales power mentoru olarak , eğitimi ofisinde gayrimenkul danışmanlarına eğitim olarak verir.

EĞİTİM DETAYI
GENEL TAPU EĞİTİMİ (1 Gün)

Tapu ve Kadastro hizmeti tapu siciline yazımı gereken taşınmaz mal ve haklar tapu sicil müdürlüğünde iş akımı gibi gayrimenkul hukuku hakkında temel bilgileri öğrenebileceğiniz bir eğitim

EĞİTİM DETAYI
KONUT PROJELERİ SATIŞ EĞİTİMİ (3 Gün)

Konut projeleri satış eğitimi proje firmalarına satış hizmetlerinin tanıtımı ve satışı aşamasında başlayıp alıcılara konutun teslimi satış sonrası hizmetlere kadarki eğitimi kapsar.

EĞİTİM DETAYI
GAYRİMENKUL FOTOĞRAFLAMA EĞİTİMİ (2 Gün)

Portföylerin etkisini arttırmak için doğru fotoğraflar çekmek gerekir. Portföy nasıl fotoğraflanmalı fotoğrafta kompozisyon ışık oyunları ve açıları konuları ile RE/MAX lilere sunulan harika bir eğitim.

EĞİTİM DETAYI
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ (2 Gün)

Kendinize hayran, memnun müşteriler yaratabilmek müşteri kalıcılığını sağlayabilmek ve motive olabilmek ve motive edebilmek gibi konuları içeren, önceliği müşteri memnuniyeti olan tüm RE/MAX’lilerin alması gereken eğitim.

EĞİTİM DETAYI
SUNUM BECERİLERİ EĞİTİMİ (4 Gün)

Bireysel gelişiminize işinize değer katmak heyecanınızı yenmek ve sınırları aşmak için RE/MAX’ lilere özel bir eğitim.

EĞİTİM DETAYI
STRES VE ÖFKE YÖNETİMİ (3 Gün)

Kişisel anlamda kendinizi kolaylıkla geliştirebileceğiniz ve müşterilerinize daha olumlu yaklaşmanız konusunda çok faydalı tüyolar alabileceğiniz bir eğitim.

EĞİTİM DETAYI
MOTİVASYONUN ŞİFRELERİ (1 Gün)

1 günlük ofisinize özel, ekibiniz ile katılabileceğiniz bir eğitim.

EĞİTİM DETAYI
RE/MAX COLLECTION / LÜKS KONUT SATIŞ EĞİTİMİ (4 Gün)

Tüm dünyada en çok gayrimenkul satan RE/MAX’li danışmanlar arasından özenle seçilen ve işini lüks segmentte büyütmek isteyen seçkin profesyoneller için oluşturulmuş bu özel program Lüks Konut uzmanlığınızı uluslararası bir ünvanla taçlandırmanız için oluşturuldu.

EĞİTİM DETAYI
CCIM TİCARİ GAYRİMENKUL PAZARLAMA EĞİTİMİ (7 Gün)

Ticari gayrimenkul uzmanlık eğitimi uluslararası sertifika programı CCIM ile başladı. Türkiyede ilk kez RE/MAX lilere özel bir eğitimdir.

EĞİTİM DETAYI
RECHARGE (1 Gün)

RE/MAX sistemindeki paylaşımların arttırılması ve tecrübelerin aktarımı için oluşturulmuş yüzlerce RE/MAX profesyonel’inin bir araya geldiği bir programdır.

EĞİTİM DETAYI
RE/MAX İNTERNATİONAL KONGRESİ AMERİKA (3 Gün)

Yılda 1 kez Amerika da düzenlenen ve tüm dünya dan RE/MAX lierin katıldığı eğitimlerin seminerlerin farklı konularda oturumların olduğu kongre programıdır.

EĞİTİM DETAYI
RE/MAX ÜNİVERSİTESİ

Broker’lar ve Gayrimenkul Danışmanları için farklı olarak oluşturulmuş eğitimler sürekli güncellenmektedir.

EĞİTİM DETAYI
RE/MAX TÜRKİYE KONGRESİ (3 Gün)

2 yıl düzenlenen tüm RE/MAX lilerin katıldığı eğitim eğlence paylaşım ödül törenleri ve deneyim saatlerinden oluşan uluslararası RE/MAX organizasyonu.

EĞİTİM DETAYI