SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN

Sosyal Sorumluluk

Sıcak bir “yuva” belki de en çok onların hakkı. Ama “ailem” dedikleri tarafından terk edilmiş birçok hayvan, barınaklarda ikinci bir şansı bekliyor.

Bir havyan sahiplenmek muhtelif sebeplerden ötürü sizin için bir seçenek olmayabilir ama 4Duvar 1Yuva projesiyle, küçük dostlarımızın bazen çok uzun sürebilen bu hüzünlü bekleyişlerinde en iyi mamalarla beslenmesine sizler de katkıda bulunacaksınız.

4 Duvar 1 Yuva Nedir?

4 Duvar 1 Yuva, RE/MAX Deha Ofisi’nden Gayrimenkul Yatırım Danışmanı Cenk OKYAR’ın geliştirip, Çevre ve Sokak Hayvanları Derneği ile ortaklaşa faaliyete geçirdiği bir sosyal sorumluluk projesidir. Proje kapsamına alınan gayrımenkulün satışından doğan hizmet bedeliyle, barınakta bulunan bir hayvanın 1 yıllık mama ihtiyacının karşılanmasını ve mümkünse sahiplendirilmesini hedefler.

Projeyi Kim Denetler?

Kadıköy ve Ataşehir Belediyelerinin onayıyla Sokak Hayvanları Derneği Ataşehir Temsilciliği sürecin tamamını denetleme hakkına sahiptir.

Proje Kapsamına Hangi Gayrimenkuller Girebilir?

Cenk OKYAR veya RE/MAX Deha tarafından yetkilendirilmiş tüm RE/MAX’li gayrimenkul danışmanlarının portföyünde bulunan, Türkiye’nin her yerindeki, her cins gayrimenkul proje kapsamına alınabilir.

Ek Ücret Öder miyim?

4Duvar 1Yuva projesi kapsamında mama bağışı sizin adınıza yapılır ancak ne alıcı ne de satıcı tarafında hiçbir ek ücret ödemezsiniz.